Strona główna    

              Styl             

    Shigeru OYAMA  

       Mas OYAMA     

           Sensei           

        Instruktorzy     

          Treningi         

           Stopnie         

             Linki            

           Kontakt         ZAPISY


Zapisy         Obóz         Aktualności         Etykieta DOJO         Terminologia         Video         Zdjęcia         Karate Kyokushinkai         Kursy samoobrony


        
O klubie

Jak zapisać się do klubu

Składki


Gdańska Akademia
Sztuk WalkiINFORMACJE I ZAPISY NA ZAJĘCIA

- Sensei Artur Kloskowski - +48/608-657-820,
e-mail: karategdansk@op.pl


- Sensei Karol Kloskowski - +48/790-655-385.
e-mail: karatekyokushinkai@op.pl


Posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi. Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i specjalistycznym dziewczęta i chłopcy są zdrowsi i robią postępy w nauce. Na treningu uczą się samodyscypliny, poszanowania starszych, a przede wszystkim wiary w siebie. Stają się odporniejsi na wszelkie przeciwności oraz negatywny wpływ środowiska dzięki czemu później nie szukają ukojenia w alkoholu czy narkotykach.
Dla młodzieży i dorosłych prowadzimy zajęcia rekreacyjne, sportowe (semi-knockdown, knockdown, kata) i samoobrony (Combat).
Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu, możliwość powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia.
Nasi juniorzy i seniorzy, co roku biorą udział w wielu zawodach sportowych z mistrzostwami Polski na czele, regularnie odnosząc medalowe sukcesy.Dwa razy do roku, w czasie egzaminów nasi uczniowie zdobywają nowe stopnie potwierdzane oficjalnymi dyplomami. Organizujemy letnie obozy szkoleniowe w górach, uczestniczymy w regionalnych i ogólnopolskich zawodach sportowych oraz seminariach szkoleniowych z udziałem Mistrzów Sztuk Walki.JEŻELI CHCESZ

- być szybkim, silnym i opanowanym
- doskonalić się i osiągnąć mistrzostwo w karate
- brać udział w zawodach i obozach sportowych w kraju i za granicą
- nauczyć się władać japońskimi broniami (TONFA, BO i SAI)
- poznać nowych interesujących przyjaciół

TRENUJ W GDAŃSKIEJ AKADEMII
SZTUK WALKI!
do góry